| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.Ú.É.K.! 1992 Szász Mara és Sándor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2037 |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44766 |
| ID (link): | 14617 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.Ú.É.K.! 1992 Szász Mara és Sándor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2037 |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44766 |
| ID (link): | 14617 |
| Gyűjtő: | PL |