| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.U.É.K 1984 Schwott Lajos |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | op. ismeretlen |
| Leltári szám: | 28784 |
| ID (link): | 14616 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | B.U.É.K 1984 Schwott Lajos |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | op. ismeretlen |
| Leltári szám: | 28784 |
| ID (link): | 14616 |
| Gyűjtő: | PL |