| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagykönyvtár Sárospatak |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1640 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44369 |
| ID (link): | 14612 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagykönyvtár Sárospatak |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1640 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44369 |
| ID (link): | 14612 |
| Gyűjtő: | PL |