| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Hegedűs Ibolya |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1666 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1959-1984 25 éves a Kisgrafika Barátok Köre (B változat). Lásd 44409 A változat |
| Leltári szám: | 44410 |
| ID (link): | 14545 |
| Gyűjtő: | PL |