| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex numismaticis Udo Franz |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1671 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1984.V. |
| Leltári szám: | 44405 |
| ID (link): | 14529 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex numismaticis Udo Franz |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1671 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1984.V. |
| Leltári szám: | 44405 |
| ID (link): | 14529 |
| Gyűjtő: | PL |