| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gubisi Tibor |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 787 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 6933 |
| ID (link): | 14522 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gubisi Tibor |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 787 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 6933 |
| ID (link): | 14522 |
| Gyűjtő: | PL |