| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Fehér Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1701 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | V. Van Gogh-Fery A. 84 |
| Leltári szám: | 14673 |
| ID (link): | 14499 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Fehér Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1701 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | V. Van Gogh-Fery A. 84 |
| Leltári szám: | 14673 |
| ID (link): | 14499 |
| Gyűjtő: | PL |