| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Feltámadott! |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 876 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 43752 |
| Leltári szám: | 43786 |
| ID (link): | 14464 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Feltámadott! |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 876 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 43752 |
| Leltári szám: | 43786 |
| ID (link): | 14464 |
| Gyűjtő: | PL |