| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Fery A. |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 11 |
| Év: | 1939 |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 55. Lásd még 44963 duplum |
| Leltári szám: | 44885 |
| ID (link): | 14457 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Fery A. |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 11 |
| Év: | 1939 |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 55. Lásd még 44963 duplum |
| Leltári szám: | 44885 |
| ID (link): | 14457 |
| Gyűjtő: | PL |