| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | KBK Tagsági jegy 1959-1984 |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1667a |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 44388 |
| ID (link): | 14390 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | KBK Tagsági jegy 1959-1984 |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1667a |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 44388 |
| ID (link): | 14390 |
| Gyűjtő: | PL |