| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Clemens Raffetseder |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2072 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44780 |
| ID (link): | 14380 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Clemens Raffetseder |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2072 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44780 |
| ID (link): | 14380 |
| Gyűjtő: | PL |