| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [Urbányi Vilmos könyve] |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 70 |
| Év: | 1940 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 39 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | nincs rajta felirat! |
| Leltári szám: | 28858 |
| ID (link): | 14359 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [Urbányi Vilmos könyve] |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 70 |
| Év: | 1940 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 39 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | nincs rajta felirat! |
| Leltári szám: | 28858 |
| ID (link): | 14359 |
| Gyűjtő: | PL |