| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Horváth Adrienne |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1739 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44435 |
| ID (link): | 14308 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Horváth Adrienne |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1739 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44435 |
| ID (link): | 14308 |
| Gyűjtő: | PL |