| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | MI OE |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 79v |
| Év: | 1941 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44796 |
| ID (link): | 14289 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | MI OE |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 79v |
| Év: | 1941 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44796 |
| ID (link): | 14289 |
| Gyűjtő: | PL |