| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Tarján Tibor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 135 |
| Év: | 1946 |
| Magasság: | 49 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44798 |
| ID (link): | 14280 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Tarján Tibor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 135 |
| Év: | 1946 |
| Magasság: | 49 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44798 |
| ID (link): | 14280 |
| Gyűjtő: | PL |