| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kajo Jores |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2013 |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 71 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44772 |
| ID (link): | 14231 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kajo Jores |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2013 |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 71 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44772 |
| ID (link): | 14231 |
| Gyűjtő: | PL |