| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris névnapjára |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | enyvezett hátú (1984 előtti) Nincs az alkotásjegyzékben! |
| Leltári szám: | 13388 |
| ID (link): | 14186 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris névnapjára |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | enyvezett hátú (1984 előtti) Nincs az alkotásjegyzékben! |
| Leltári szám: | 13388 |
| ID (link): | 14186 |
| Gyűjtő: | PL |