| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris GB Giuseppe Barbieri |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2080 |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44640 |
| ID (link): | 14185 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris GB Giuseppe Barbieri |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 2080 |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44640 |
| ID (link): | 14185 |
| Gyűjtő: | PL |