| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1986 PF Dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1764 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 107 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Glória |
| Leltári szám: | 44427 |
| ID (link): | 14183 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1986 PF Dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1764 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 107 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Glória |
| Leltári szám: | 44427 |
| ID (link): | 14183 |
| Gyűjtő: | PL |