| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Ráday Könyvtár |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1708 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Ráday Pál 1677-1733 |
| Leltári szám: | 44425 |
| ID (link): | 14179 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Ráday Könyvtár |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1708 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Ráday Pál 1677-1733 |
| Leltári szám: | 44425 |
| ID (link): | 14179 |
| Gyűjtő: | PL |