| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ifj. Petrikovits László könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 162 |
| Év: | 1956 |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44819 |
| ID (link): | 14164 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ifj. Petrikovits László könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 162 |
| Év: | 1956 |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44819 |
| ID (link): | 14164 |
| Gyűjtő: | PL |