| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tarjányi Antal emlékezete 1886-1974 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1763 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 27930 |
| ID (link): | 14118 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Tarjányi Antal emlékezete 1886-1974 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1763 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 27930 |
| ID (link): | 14118 |
| Gyűjtő: | PL |