| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK! PF ’75 Farkas István |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1006 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 43839 |
| ID (link): | 14115 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK! PF ’75 Farkas István |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 1006 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 43839 |
| ID (link): | 14115 |
| Gyűjtő: | PL |