| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ton de Brouwer Nuenen 1986 Documentatie Centrum |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1791 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44475 |
| ID (link): | 14083 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ton de Brouwer Nuenen 1986 Documentatie Centrum |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1791 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44475 |
| ID (link): | 14083 |
| Gyűjtő: | PL |