| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK PF ’75 Poór Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1004 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 49 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43836 |
| ID (link): | 14074 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK PF ’75 Poór Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1004 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 49 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43836 |
| ID (link): | 14074 |
| Gyűjtő: | PL |