| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Vida Klára |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1770 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Iustitia |
| Leltári szám: | 44473 |
| ID (link): | 14072 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Vida Klára |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1770 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Iustitia |
| Leltári szám: | 44473 |
| ID (link): | 14072 |
| Gyűjtő: | PL |