| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Bort búzát békességet! |
| Technika: | X2/3 |
| Opusz szám: | op. 999 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 43834 |
| Leltári szám: | 43750 |
| ID (link): | 14014 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Bort búzát békességet! |
| Technika: | X2/3 |
| Opusz szám: | op. 999 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 118 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 43834 |
| Leltári szám: | 43750 |
| ID (link): | 14014 |
| Gyűjtő: | PL |