| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1808 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Nagy örömöt hirdetek! PF 87 |
| Leltári szám: | 44457 |
| ID (link): | 13985 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1808 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Nagy örömöt hirdetek! PF 87 |
| Leltári szám: | 44457 |
| ID (link): | 13985 |
| Gyűjtő: | PL |