| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kaveczky Ilona könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 73 |
| Év: | 1941 |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44855 |
| ID (link): | 13968 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kaveczky Ilona könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 73 |
| Év: | 1941 |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44855 |
| ID (link): | 13968 |
| Gyűjtő: | PL |