| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [arckép, portré] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | talán op. 1499, 1981, de méret nem stimmel |
| Leltári szám: | 44585 |
| ID (link): | 13939 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [arckép, portré] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | talán op. 1499, 1981, de méret nem stimmel |
| Leltári szám: | 44585 |
| ID (link): | 13939 |
| Gyűjtő: | PL |