| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. F. Pokorny |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 50 |
| Év: | 1940 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 45021 |
| ID (link): | 13916 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. F. Pokorny |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 50 |
| Év: | 1940 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 45021 |
| ID (link): | 13916 |
| Gyűjtő: | PL |