| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Annette-Maria Arensøe |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 885 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 49 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 37497 |
| ID (link): | 13887 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Annette-Maria Arensøe |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 885 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 49 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 37497 |
| ID (link): | 13887 |
| Gyűjtő: | PL |