| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [népviseletes nő pohárral] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44805 |
| ID (link): | 13849 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [népviseletes nő pohárral] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44805 |
| ID (link): | 13849 |
| Gyűjtő: | PL |