| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1922-1972 Gárdonyi emlékezete Eger Megyei Könyvtár |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 827 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43704 |
| ID (link): | 13777 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1922-1972 Gárdonyi emlékezete Eger Megyei Könyvtár |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 827 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43704 |
| ID (link): | 13777 |
| Gyűjtő: | PL |