| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [Vajdahunyad vára] |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1940 |
| Magasság: | 198 mm |
| Szélesség: | 118 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 13739 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [Vajdahunyad vára] |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1940 |
| Magasság: | 198 mm |
| Szélesség: | 118 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 13739 |
| Gyűjtő: | PL |