| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 10 1976-1986 Nuenen Van Gogh Dokumentatie Centrum |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1851 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44496 |
| ID (link): | 13736 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 10 1976-1986 Nuenen Van Gogh Dokumentatie Centrum |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1851 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44496 |
| ID (link): | 13736 |
| Gyűjtő: | PL |