| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [vadkacsa és nádas] |
| Technika: | X2/3 |
| Opusz szám: | op. 995 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | [Augusto Nibrant számára] |
| Leltári szám: | 10314 |
| ID (link): | 13721 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [vadkacsa és nádas] |
| Technika: | X2/3 |
| Opusz szám: | op. 995 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | [Augusto Nibrant számára] |
| Leltári szám: | 10314 |
| ID (link): | 13721 |
| Gyűjtő: | PL |