| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris 1979 K.B.K. Tagsági jegy |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1312a |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 44539 |
| ID (link): | 13695 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris 1979 K.B.K. Tagsági jegy |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1312a |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 44539 |
| ID (link): | 13695 |
| Gyűjtő: | PL |