| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Feltámadott! Áldott húsvétot! |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 952 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 16162 |
| Leltári szám: | 44534 |
| ID (link): | 13667 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Feltámadott! Áldott húsvétot! |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 952 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 16162 |
| Leltári szám: | 44534 |
| ID (link): | 13667 |
| Gyűjtő: | PL |