| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Főszékesegyházi Könyvtár Kalocsa |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1844 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 20875 |
| ID (link): | 13644 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Főszékesegyházi Könyvtár Kalocsa |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1844 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 20875 |
| ID (link): | 13644 |
| Gyűjtő: | PL |