| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | INRI [Krisztus a kereszten] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | op. 121 1945 valószínűleg |
| Leltári szám: | 44528 |
| ID (link): | 13641 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | INRI [Krisztus a kereszten] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | op. 121 1945 valószínűleg |
| Leltári szám: | 44528 |
| ID (link): | 13641 |
| Gyűjtő: | PL |