| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exl. Joseph Nitti |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1976 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Lásd még 56572 |
| Leltári szám: | 44743 |
| ID (link): | 13556 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exl. Joseph Nitti |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1976 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Lásd még 56572 |
| Leltári szám: | 44743 |
| ID (link): | 13556 |
| Gyűjtő: | PL |