| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Petrikovits László |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 31 |
| Év: | 1939 |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44921 |
| ID (link): | 13539 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Petrikovits László |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 31 |
| Év: | 1939 |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 44921 |
| ID (link): | 13539 |
| Gyűjtő: | PL |